Zájmové kluby

KLUB BRIDŽISTŮ

KLUB BRIDŽISTŮ

Bridž je nejrozšířenější karetní hra na světě a vůči ostatním karetním hrám má bridž stejné výsostné postavení jako šachy vůči deskovým hrám. Kdo chce v bridži vyhrávat, potřebuje k troše štěstí dobrou paměť, logické myšlení, tvořivé schopnosti, smysl pr...
KLUB DESKOVÝCH HER

KLUB DESKOVÝCH HER

Navštivte s námi jiné světy. Buďte svým oblíbeným hrdinou. Proměňte se v zákeřného zloducha nebo krále. To vše je u nás možné a těšíme se, že to prožijme s vámi. Jsme klub otevřený široké veřejnosti, takže ve svých řadách přivítáme kohokoliv od základní školy po důchodce.
KLUB PATCHWORK

KLUB PATCHWORK

Klub určen převážně pro ženy. Patchwork je sešívání různých kousků látek podle určitých vzorů, které se prošívají. Tímto vzniká nebřeberné množství vzorů, tvarů a barevných kombinací.
KLUB GENEALOGIE a HERALDIKY

KLUB GENEALOGIE a HERALDIKY

Tvorba rodokmenů. Nový zájmový klub při MKS Havířov.
KLUB ESPERANTISTŮ

KLUB ESPERANTISTŮ

Klub Esperantistů při Městském kulturním středisku Havířov je členem Českého esperantského svazu a Světové esperantské asociace.
KLUB NUMISMATIKŮ

KLUB NUMISMATIKŮ

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST v Havířově působící pod hlavičkou Městského kulturního střediska Havířov
KLUB KAKTUSÁŘŮ

KLUB KAKTUSÁŘŮ

Klub Kaktusářů je členem Společnosti českých a slovenských kaktusářů v Praze.Pravidelně se scházejí v Kulturním domě Leoše Janáčka klubovna č. 43.
KLUB FILATELISTŮ

KLUB FILATELISTŮ

Klub Filatelistů je součástí Svazu českých filatelistů v Praze. Klub byl založen v 50. letech minulého století při ZK Dolu Dukla. Jeho členové mají pravidelné schůzky v KD Leoše Janáčka.
KLUB FILUMENISTŮ A SBĚRATELŮ KURIOZIT

KLUB FILUMENISTŮ A SBĚRATELŮ KURIOZIT

Klub Filumnistů a Sběratelů kuriozit je součástí Svazu českých filumenistů a sběratelů kuriozit v Praze. Klub zahájil svou činnost před více než 40 lety.
KLUB SBĚRATELŮ HOKEJOVÝCH KARTIČEK

KLUB SBĚRATELŮ HOKEJOVÝCH KARTIČEK

Klub Sběratelů hokejových kartiček. Velký zájem z řad mládeže i dospělých byl impulsem pro založení nového klubu.
FOTOKLUB

FOTOKLUB

Fotoklub se pravidelně schází každé 1. a 3. úterý v měsíci od 18 - 20 hodinv v Kulturním domě Petra Bezruče, uč. č. 323.
Scroll to Top