Prodej vstupenek

Podmínky zakoupení vstupenek

 1. V den zahájení prodeje lze vstupenky zakoupit ON-LINE prostřednictvím stránek www.mkshavirov.cz a v pokladnách kulturního domu Petra Bezruče a Kině Centrum Havířov od 14.00 hodin.
 2. Vstupenku s QR kódem je nutné vytisknout nebo uložit v mobilním zařízení a předložit u vstupu do sálu. Bez QR kódu je vstupenka neplatná!!!
 3. Rezervovat vstupenky NELZE. Výjimkou jsou rezervace výkonných umělců, partnerů a právnických subjektů, které podléhají jiným interním podmínkám pořadatele.
 4. On – line prodej končí půl hodinu před představením.
 5. Sleva (ZTP, ZTP/P) lze uplatnit pouze při nákupu vstupenek v pokladně.
 6. Zakoupené vstupenky se nevrací ani nevyměňují.
 7. Vstupenka je platná pouze s kontrolním ústřižkem nebo QR kódem.
 8. Při nákupu vstupenek on-line, prosíme o okamžitou kontrolu, zda jste do e-mailu zakoupené vstupenky s QR kódem obdrželi. Na reklamace neobdržení emailu se vstupenkami bude brán zřetel maximálně do 3 dnů od koupě. Po této lhůtě již nelze reklamaci uplatnit.
 9. Znehodnocená nebo dodatečně upravená vstupenka je neplatná.
10. V případě zrušení akce pořadatel oznámí náhradní termín nebo způsob vrácení vstupného.
11. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

POKLADNY MKS HAVÍŘOV ZDE

Poukázky Flexi Pass

V pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol.

 

Edenred CZ, s.r.o. Flexi passy nelze uplatnit na úhradu vstupenek na uzavřená představení (pro školy atd.), na úhradu představení pořádaných jinými subjekty, na úhradu pořadů, kulturních akcí konaných mimo objekty kulturních zařízení MKS Havířov (např. Havířovské slavnosti), na úhradu vstupenek na Reprezentační ples města Havířova a na úhradu kurzovného.

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.

Vstupenky na filmová a jiná vybraná představení je možné si zakoupit on-line.

Obchodní podmínky

Scroll to Top