ZA KULTURÁKEM NA DECE

ZA KULTURÁKEM NA DECE

čtvrtek 10. srpen 2023

Místo konání: KD Petra Bezruče


10. a 24. 8. 2023

ZA KULTURÁKEM NA DECE

Čtvrtek, 10. 8. 2023 od 16:00 hod.Za kulturákem na dece s Hopsalínem
Klaun Hopsalín se zrodil v roce 1993 a od té doby baví děti i dospěláky ve svých zábavných programech. Jméno mu daly samy děti podle náplně programu, který je plný písniček, hopsání a zábavy. Garantujeme vysokou kvalitu vystoupení a profesionální přístup.
Čtvrtek, 10. 8. 2023 od 17:30 hod.„Princezna Čokoláda“
Dobře naladěné divadlo je profesionální divadelní soubor zaměřující se na pohádky s výchovnou pointou a vtipem. Dva dobře naladění herci, se postarají nejen o vaši zábavu, ale dají vám i důvod k zamyšlení. Pohádky jsou určené primárně dětem od 3 do 8 let, ale na pohádky často rádi zavítají mladší i starší děti. Pohádka: Půvabná, výchovná pohádka o jedné princezně, která má ráda jen sladkosti, bonbony a hlavně čokoládu. Bolí jí z toho bříško, zoubky a je bledá. Naštěstí je tu jeden moudrý čaroděj, který si se vším ví rady. Naučí princeznu jíst zdravě a díky tomu bude krásnější než kdykoliv jindy.
Čtvrtek, 24. 8. 2023 od 16:00 hod.Prázdninové kouzlení s Radanou
Kouzelnice Radana pro děti – magic show, která oslní nejen děti, ale také dospělé. Moderní magie, kouzlení s diváky, zapojení dětí do programu, interaktivní kouzelnické hry, kouzelnický workshop a škola magie. Kouzelnice Radana je vítězka kouzelnických soutěžích u nás i v zahraničí stala se i Missis ČR a Missis Morava.
Čtvrtek, 24. 8. 2023 od 17:30 hod.„O myší chaloupce aneb s pohádky se zvířátky“
Hrajeme zábavnou formou výchovné a poučné pohádky a příběhy s trochou legrace. Naše pohádky hrajeme v mateřských a základních školách, dětských klubech. Účastníme se dětských dnů, oslav. Pohádka: Kratičké pohádky se zvířátky, s písničkami a interaktivními prvky.
Scroll to Top