Willy Russell
SHIRLEY VALENTINE

Willy Russell
SHIRLEY VALENTINE

středa 24. květen 2023 v 19:00 hod.

Místo konání: KD Petra Bezruče (velký sál)

Vstupné: 459 Kč, 479 Kč, 499 KčProdej vstupenek bude zahájen za:

9 dnů 10 hodin 11 minut 52 sekund

Předprodej vstupenek bude zahájen  3. 4. 2023 od 14.00 hodin v pokladně KD Petra Bezruče a Kina Centrum, od 15. 00 hodin  prodej on-line.

Bravurní komedie o hledání sebe sama je určena nejen ženám středního věku, ale všem, kdo mají rádi dobrou zábavu.

One woman show Simony Stašové.
Shirley Valentine je jméno dívky, kterou ta současná, čtyřicetiletá matka rodiny a manželka počestného občana, už dávno není. I když se musí starat hlavně o to, aby život její rodiny žijící v Liverpoolu běžel ve vyježděných kolejích, sny a touhy té dívky, kterou kdysi byla, v ní zůstávají. Snad proto podlehne návrhu své kamarádky a udělá něco, co se od ní neočekává – odjede na dovolenou do míst, kde se pěstuje vinná réva, do Řecka. A tam začíná nový život, nové dobrodružství, všechno to, co už považovala za ztracené.
Bravurní komedie o hledání vlastní identity z dílny známého britského komediografa Willy Russella, jehož muzikál Pokrevní bratři obletěl celý svět, je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu. Navíc je skvěle napsané monodrama, v němž herečka ztvárňuje nejen Shirley, ale zároveň všechny postavy jejího mikrosvěta, přímo stvořené pro hvězdu Městských divadel pražských Simonu Stašovou, která dlouho čekala právě na takovouto příležitost.
Všechny postavy ve hře představuje Simona Stašová

Scroll to Top