VŠECHNO SE V DOBRÉ OBRÁTÍ
přednáška PhDr. A. Suchého

VŠECHNO SE V DOBRÉ OBRÁTÍ
přednáška PhDr. A. Suchého

PhDr. Adam Suchý – psycholog a psychoterapeut

Název únorové přednášky jsme zvolili právě podle knihy, kterou Adam Suchý napsal. Hlavním tématem přednášky bude především well-being, tedy v podstatě umění žít, zažívat štěstí, inspirace, jak se o sebe starat. Související témata, kterým se známý psycholog a psychoterapeut věnuje a která ke zmiňovanému tématu patří, jsou také mediální gramotnost a dezinformace. Bude také záležet na návštěvnících přednášky, co je bude zajímat a na co se budou ptát.
Adam Suchý je profesí klinický psycholog a psychoterapeut, ale původně vystudoval žurnalistiku a psaní ho doprovází jako paralelní životní linka. Kromě článků v odborných a populárních časopisech zahrnuje jeho publikační činnost několik básnických sbírek a almanachů poezie. Za básnickou sbírku Kančí les obdržel Cenu města Kralupy nad Vltavou.
Jako textař spolupracoval s několika interprety české populární hudby (Maya, O5 a Radeček, Kerndlovi, H. Vondráčková, K. Gott, Fleksible). Později se začal více soustředit na prózu, oceněné povídky vyšly v několika antologiích. V roce 2007 vydal odbornou monografii Mediální zlo – mýty a realita. Všechno se v dobré obrátí je jeho románovou prvotinou.

Scroll to Top