KÁJA A BAMBULÁČEK
Bambulková párty

KÁJA A BAMBULÁČEK
Bambulková párty

Z DŮVODU NÁHLÉHO ÚRAZU HLAVNÍ PŘEDSTAVITELKY KÁJI JE PŘEDSTAVENÍ PŘESUNUTO NA 9. 6. 2023 V 17:00 HODIN.  ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NA BŘEZNOVÝ TERMÍN ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

Kdo rád tančí, zpívá, skáče a dovádí, ten na Bambulkové párty nesmí chybět! Párty plná barev, světel a hlavně tance a zábavy nenechá sedět žádného malého, ani velkého fanouška Káji a Bambuláčka. Můžete se těšit na program, jehož součástí jsou soutěže, bláznivé kostýmy, oblíbené písničky (jako například Kulička, Lama dance a Dalmatin), ale i písničky úplně nové.

VSTUPENKY:

STANDARDNÍ VSTUPENKA
Zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty
MEET & GREET VSTUPENKA
Zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty + vstup na uzavřené setkání s Kájou a Bambuláčkem po koncertě + unikátní Meet & Greet plakát A3 (Dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)

Délka představení: cca 60 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek)

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě nad 1 rok) musí mít platnou vstupenku!

KOUPIT VSTUPENKKU PŘES TICKETPORTAL

KOUPIT VSTUPENKU PŘES STRÁNKY INTERPRETA

DALŠÍ INFORMACE

Pořadatelem koncertu je Kawaii Production s.r.o., své dotazy můžete zasílat na e-mail produkce@kawaiiproduction.cz. Vstupenky prodáváme výhradně prostřednictvím Ticketportal.cz či stránky akcicky.cz, varujeme před překupníky nabízející předražené vstupenky, u kterých neexistuje záruka pravosti.

Scroll to Top