Jaroslav Dušek
PÁTÁ DOHODA
ve spolupráci s Klubem Lávka

Jaroslav Dušek
PÁTÁ DOHODA
ve spolupráci s Klubem Lávka

Pátá dohoda nás zavádí do hlubší roviny našeho sebeuvědomování a navrací nás k našemu vrozenému pravému já.
Toto pokračování Čtyř dohod, které změnily životy milionům lidí po celém světě, připomíná největší dar, kterým se můžeme obdarovat: svobodu být sám sebou.
Divadelní hra na motivy stejnojmenné knihy toltéckého šamana Dona M. Ruize v níž spolu se svým synem donem Josem Ruizem nabízí nový pohled na Čtyři dohody. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nám pomohly prolomit naše omezující přesvědčení a nahradit je názory, které nám přináší osobní svobodu, štěstí a lásku. Výsledkem praktikování páté dohody je naprosté přijetí sebe sama takových, jací jsme, a naprosté přijetí všech ostatních lidí takových, jací jsou. Pátá dohoda chce přinést lidem na celém světě svobodu být sami sebou, zavádí nás do hlubší roviny našeho sebeuvědomování a navrací nás k našemu vrozenému pravému já.

Volné pokračování oblíbeného představení Čtyři dohody.

Hrají: Jaroslav Dušek, Zdeněk Konopásek, Pjér la Šé’z
Režie: Jaroslav Dušek

Délka představení: 2 hodiny, bez přestávky

Jaroslav Dušek – Pátá dohoda ve spolupráci s Klubem Lávka
Based on the book The Fifth Agreement © 2010 by Miguel Angel Ruiz, M.D., Jose Luis Ruiz, and Janet Mills. Produced with permission of Amber-Allen Publishing, Inc. P.O. Box 6657, San Rafael, CA 94903. All rights reserved.
Účinkují: Jaroslav Dušek, Pjér la Šé’z a Zdeněk Konopásek

Scroll to Top