DIVOKÉ KOČKY – travesti show

DIVOKÉ KOČKY – travesti show

Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy má tři členy Martina, Marka, Jindru a uměleckými jmény to jsou slečna Paloma, Miriam a Sindy.

Skupina si sama vytváří svůj zábavný program 2x do roka včetně písníček, scének, návrhy kostýmů a choreografie. Jezdí po celé České republice, kde vystupují v kulturních domech, sálech a taktéž zavítají občas na akce na Slovensko, Polsko a již 8 let jezdí vystupovat s cestovní kanceláři Valaška z Valašského Meziříčí do Chorvatska na MAKARSKOU na tradiční otvírání a zavírání moře a tak se u diváků řadí jejich vystoupení ke stále větší oblibě. Již čtvrtým rokem pořádají na své domovské scéně v Ostravě oblíbený TRAVESTI PLES v kulturním domě AKORD se známou osobností, doprovodným programem a bohatou tombolou, kde první cenou je vždy dovolená u moře. Letos na 4. ročník plesu měli pozvanou zpěvačku Moniku Absolonovou. Při svých celovečerních představeních vytváří vždy nezapomenutelnou atmosféru zábavy plnou legračních scének, parodování zpěvaček, situačního humoru a hlavně smíchu. Skupina letos v září bude slavit 17 let své existence.
Se svým celovečerním programem navštíví i město Havířov, kde vystoupí v rámci svého podzimního turné s hostem a kolegou z branže Bohunka De Winter a to ve velkém sále KD Petra Bezruče 1.12.2023 v 19:00 hodin.

Vstupenky v předprodeji v pokladnách MKS Havířov nebo online na www.mkshavirov.cz a taky u pana Martina Antalíka na tel.: 732 166 604

Scroll to Top