Tajemné fenomény

Tajemné fenomény

čtvrtek 23. září 2021 v 18:00 hod.

Místo konání: KD Petra Bezruče (loutkový sál)

Cena: 100 Kč, děti 90 Kč

Koupit vstupenku

Vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády se přednáška přesouvá na 23. 9. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti (původní termín 10. 12. 2020 a 8. 4. 2021).
Děkujeme za pochopení.

Přednáška Arnošta Vašíčka

Svítící netvoři – Tajemství jednorukých – Nevysvětlitelná zmizení –  S puncem podivností –  Létající přízraky – Šokující objevy – Jeskyně bestií – Hrůza mezi nebem a zemi…..

Při svých výpravách za neodhalenými záhadami navštívil již více než 80 zemí na pěti kontinentech a také četné ostrovy v Tichomoří a v Indickém oceánu. Předmětem jeho zájmu byly a jsou především nerozluštěné archeologické nálezy, nevysvětlitelné úkazy a tajemné jevy, utajované rituály a legendy. Většinou se vyhýbá mediálně zprofanovaným záhadám a pátrá především po obecně neznámých senzačních skutečnostech, s nimiž se diváci seznámí vůbec poprvé a z nichž některé nesou punc světového unikátu. Prokazatelně jako první badatel se vydal po stopách sachamamy-gigantického hadovitého zvířete z amazonské džungle. Dokumentoval objev neznámé rasy bílých lidí, kteří obývali Peru pět set let před Kolumbem. Pořídil fotografie trpasličího humanoida a získal další fascinující materiály. Zajímá se také o poslední pozůstatky primitivních kmenů, které ještě přežívají v nejodlehlejších koutech naší planety a žiji prakticky na úrovni doby kamenné.
V posledních létech píše také scénáře hraných televizních filmů a seriálů.

Scroll to Top