SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA – Ingmar Bergman

SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA – Ingmar Bergman

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ JE 2. 11. 2021 PRO NEMOC ZRUŠENO. NÁHRADNÍ TERMÍN PŘEDSTAVENÍ JE 1.4.2022. ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.
V případě, že Vám náhradní termín nevyhovuje, je možno vstupenky vrátit do 30. 11. 2021.
Vstupné zakoupené v pokladnách MKS Havířov, bude vráceno pouze v pokladně KD P. Bezruče po předložení a vrácení zakoupené vstupenky.

Vstupné zakoupené přes on-line systém, bude vráceno převodem na účet na základě zaslání čísla účtu a on-line vstupenky zpět na adresu sekretariátu MKS Havířov: sekretariatmks@mkshavirov.cz.
Děkujeme za pochopení.

Milostné vztahy procházejí nejrůznějšími fázemi – od okouzlení až po brutální rvačku.

Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne představují dokonalý manželský pár se skvělou minulostí a nadějnou budoucností. Pod tímto povrchem však číhají problémy, které jednoho dne prolomí křehkou skořápku dlouholetého vztahu. Rozpad manželství znamená vzdalování se a opětovné bouřlivé setkávání, nedokážou žít spolu ani bez sebe, tajně se schází jako milenci..

Adaptace slavného filmu Ingmara Bergmana -jeden z nejúpřímnějších milostných příběhů v dějinách umělecké tvorby předvádí všechny polohy milostného vztahu, od okouzlení až po brutální rvačku. Vyjadřuje však také naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem a jeden pro druhého se nikdy nemohou stát cizinci.

Hrají: Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Barbara Lukešová, Kamil Halbich / Vasil Fridrich; ze záznamu Simona Stašová

Scroll to Top