Rigoletto

Koupit vstupenku
Koupit vstupenku

Styl Frank Sinatra v novém Rigolettovi v Metropolitní opeře

V pondělí na premiéře Rigoletta Piotr Beczala předváděl Vévodu jako Frank Sinatra. Jako playboy ve stylovém bílém smokingu popadnul mikrofon a zazpíval árii „Questa o Quella“ hlučnému, dekadentnímu davu, vířícímu v kasinu Vévody.S

Nový Rigoletto režiséra Michalea Mayera se odehrává v roce 1960 v Las Vegas a je dalším pokusem Metropolitní opery dostat se inscenačně tam, kde je operní divadlo nyní.


Vážení diváci.
Na základě nařízení vlády ČR jsou zrušena všechna filmová představení až do odvolání opatření, uzavřena je také pokladna v budově Kina Centrum.
O dlouho očekávané filmy nepřijdete! Ihned po uvolnění opatření bude program kina zveřejněn. Sledujte naše stránky a facebook.
Děkujeme za pochopení, přejeme pevné zdraví a těšíme se brzy opět na viděnou! :)

Legenda: 3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).
Slevy: Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.) Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy
Zobrazit legendu Skrýt legendu
Scroll to Top