Pelíšky

Koupit vstupenku
Koupit vstupenku

Komedie / Drama
Česko, 1999, 116 min

Režie: Jan Hřebejk
Předloha: Petr Šabach (kniha)
Scénář: Petr Jarchovský
Kamera: Jan Malíř
Hudba: Ivan Král, Ivan Hlas
Hrají: Miroslav Donutil, Jiří Kodet, Simona Stašová, Emília Vášáryová, Bolek Polívka, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Stella Zázvorková, Kristýna Nováková-Fuitová, Michael Beran, Sylvie Koblížková, Marek Morvai-Javorský, Jiří Krejčík, Ondřej Brousek, Boris Hybner, Richard Tesařík, Dagmar Teichmannová, Miroslav Kaman, Hana Marcoňová, Ruslana Miňajlúk, Jana Švamberková, Soňa Nemcová
Producenti: Pavel Bororvan, Ondřej Trojan
Střih: Vladimír Barák
Zvuk: Karel Jaroš
Scénografie: Milan Býček
Masky: Hana Šímová
Kostýmy: Katarína Hollá, Marta Ostenová

Příběhy jedné historické generace – stárnoucích rodičů, dospívající mládeže a malých dětí.
Děj je zasazen do konce šedesátých let – podzim 67 až léto 68 s krátkým epilogem přesahujícím do let sedmdesátých. Pražská vilová čtvrť Hanspaulka, jemná poetika a humorná nadsázka jsou charakteristické pro mozaikové vyprávění paralelních životních osudů tří generací mužů a žen ve zvláštním období našich dějin v roce 1968.(oficiální text distributora)


Vážení diváci.
Na základě nařízení vlády ČR jsou zrušena všechna filmová představení až do odvolání opatření, uzavřena je také pokladna v budově Kina Centrum.
O dlouho očekávané filmy nepřijdete! Ihned po uvolnění opatření bude program kina zveřejněn. Sledujte naše stránky a facebook.
Děkujeme za pochopení, přejeme pevné zdraví a těšíme se brzy opět na viděnou! :)

Legenda: 3DPřístupnéOd 18 letOd 15 letOd 12 letTitulky Dabing Klub dokumentárního filmuFilmový klub V případě naplnění kapacity malého sálu bude projekce přesunuta do velkého sálu - platí pro letní měsíce (červenec, srpen).
Slevy: Pondělní slevaSleva děti / studenti / senioři (20,- Kč/os.)Sleva pro 2 osoby (20,- Kč/os.)Sleva pro 3 a více osob (30,- Kč/os.) Sleva pro senioryVstup volnýFlexi passy» Zobrazit podmínky pro získání slevy
Zobrazit legendu Skrýt legendu
Scroll to Top