Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny 

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2020

Partner koncertů komorní hudby

Změna programů a termínů vyhrazena.

Taneční pro dospělé 2015

Městské kulturní středisko Havířov pořádá TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ - základní kurz. Místo konání: Společenský dům Havířov. Kurzy vedou taneční mistr Miroslav Kuchař a Iveta Frolová (11 + 1 lekcí). Lekce se konají 1x za týden ve čtvrtek (19.00–21.00 hod.)

Přijďte tančit tam, kde je kvalita

Městské kulturní středisko Havířov a taneční mistr Miroslav Kuchař

Vás zvou do tanečních pro dospělé.

Začínáme ve čtvrtek 24. září od 19.00 hodin.

Základní kurzy tance jsou určeny dospělým zájemcům o společenský tanec bez rozdílu věku. Obsahují základ výuky deseti standardních a latinskoamerických společenských tanců, případně pak výuku dalších dvou tanců dle vlastního výběru.

Taneční lekce se uskuteční ve Společenském domě v Havířově v centru města jedenkrát týdně (zpravidla ve čtvrtek) v době od 19.00 do 21.00 hodiny.

Mistrem svého oboru, který se Vám v tanečních hodinách bude plně věnovat,

je pan Miroslav Kuchař, úspěšný choreograf a trenér Tanečního klubu Jarky Calábkové Ostrava Partnerkou na parketu je mu v našich lekcích paní Iveta Frolová. Obě taneční osobnosti jsou několikanásobnými mistry ČR v latinskoamerických tancích v 80. letech, na profesním kontě mají mnoho dalších titulů, včetně skupinových ocenění legendárního Tanečního klubu Vítkovice vedeného Jarkou Calábkovou (vynikající choreografka a pedagožka).

Naše taneční jsou zážitkem, novým poznáním i zábavou.

 

TERMÍNY LEKCÍ KURZU TANEČNÍCH PRO DOSPĚLÉ

SPOLEČENSKÝ DŮM HAVÍŘOV 19.00-21.00 HOD

24. 9.                   1. lekce

1. 10.                   2. lekce

8. 10.                   3. lekce

15. 10.                 4. lekce

22. 10.                 5. lekce

29. 10.                 6. lekce

5. 11.                   7. lekce

12. 11.                 8. lekce

19. 11.                 9. lekce

3. 12.                   10. lekce

10. 12.                 11. lekce

11. 12.                 12. lekce – závěrečná 

 

Miroslav Kuchař byl do roku 1990 pravidelným účastníkem mistrovství republiky, Evropy i světa v LA formacích, v latinskoamerických tancích i kategorii deseti tanců. Za uvedení jistě stojí i výtah z jeho získaných ocenění: v letech 1984–1989 neměl v „latině“ v republice konkurenci, pokaždé dosáhl na stupeň nejvyšší. V kategorii deseti tanců získal republikové prvenství pro rok 1986 a 1987. V osmdesátých letech navíc přivezl titul mistra Krakova a Katovic, několikrát zvítězil na velké mezinárodní soutěži… Abychom výčet úspěchů pana Kuchaře detailně obsáhli, popsali bychom mnoho dalších řádků. Tak alespoň souhrn. Během své aktivní kariéry startoval a zvítězil ve více než 250 soutěžích v nejvyšší kvalifikační třídě M a získal celkem 26 titulů mistra republiky v různých tanečních žánrech. Rozsah tanečních žánrů, ve kterých působil, mu dává možnost předat tyto zkušenosti mladé, nastupující generaci. Svěřence své taneční školy (založena v roce 1991) také dovedl k výrazným výsledkům. Pod jeho vedením (od r. 1993) je Taneční klub Jarky Calábkové Ostrava stále naší absolutní taneční špičkou. Za celou dobu své trenérské činnosti vychoval mnoho vynikajících tanečníků a tanečnic, z nichž někteří jsou na čelních pozicích našich předních tanečních klubů. Dovolte ještě, abychom zmínili fakt, že Miroslav Kuchař vytvořil více než 250 choreografií, působil jako spolutvůrce mnoha zábavných televizních pořadů a choreograficky spolupracoval téměř se všemi zpěváky naší současné popové hudby.


Soubory ke stažení