Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Talent

Oficiální stránky soutěže - talent-havirov.cz

Talent je mezinárodní soutěží amatérských zpěváků populární hudby. Soutěž vznikla počátkem 80. let a bez přerušení se koná každý rok až do současnosti. Prestiž této soutěže vzrůstá a počet soutěžících se rok od roku zvyšuje. Soutěží se ve čtyřech věkových kategoriích 6 - 9 let, 10 - 12 let, 13 - 15 let a 16 a více let.

Vzhledem ke stále se zvyšujícímu zájmu mladých zpěváků předcházejí finále této soutěže dvě výběrová kola. Všechny soutěžící hodnotí odborná porota, složená z havířovských hudebníků. Do finále GALAKONCERTU TALENT je uvedenou porotou vybráno 5 - 9 finalistů z každé kategorie. Tito poté porovnávají svůj pěvecký talent před publikem v rámci  veřejného koncertu.

Pro mnohé vítěze je tato soutěž odrazovým můstkem pro účast v celonárodních, ale i mezinárodních soutěžích, např. Československo má talent, Super Star nebo X Factor.

Cílem organizátorů této soutěže je smysluplné využití volného času dětí a mladých lidí a v neposlední řadě také ten, že původně městská akce přesáhla hranice našeho města, ale i republiky. V soutěži vítáme i zástupce zahraničních partnerských měst Havířova.

Jsme přesvědčeni, že vzhledem k délce trvání soutěže Talent, vzrůstajícímu zájmu soutěžících a stále vyšší kvalitě výkonů mladých nadějných zpěváků, si právě tato soutěž zasluhuje pozornost a podporu.