Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Havířovské slavnosti 2019

Havířovské slavnosti 2019 se uskuteční ve dnech 6. a 7. září 2019 v areálu Sportovní haly Slavie v Havířově.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK UKONČEN.
PRODEJ NA MÍSTĚ VŽDY HODINU PŘED ZAČÁTKEM PROGRAMU!  


VÝŠE VSTUPNÉHO:

základní vstupné  jednodenní

Podej na místě

6. a 7. 9. 2019 = 350,- Kč / den

senioři  nad  70  let a mládež 11 - 15 let:

Prodej na místě

6. a 7. 9. 2019 = 250,- Kč / den 

děti do 10 let: zdarma

ZTP -  50% sleva (ze základní výše vstupného) 

ZTP/P- osoba se zdravotním postižením hradí 50% (ze základní výše vstupného), doprovod zdarma.   

PRODEJ NA MÍSTĚ VŽDY HODINU PŘED ZAČÁTKEM PROGRAMU.    

Online prodej a předprodej vstupenek bude probíhat prostřednictvím těchto stránek a v Kině Centrum Havířov od 18. 7. 2019 od 14.00 hodod 2.9.2019 také v KD. P. Bezruče Havířov.

Při předložení vytištěného QR kódu a vstupenek bude každému návštěvníkovi předán strip (identifikační páska) na pokladně v místě konání Havířovských slavností.

Při nákupu 2 a více vstupenek přes systém online jednorázově je nutné vytisknuté vstupenky jednotlivě odstřihnout, pokud nepůjdou všechny osoby do areálu pohromadě.  QR kód na každé vstupence je platný pouze při prvním scanu, poté je znehodnocen. 

Online nákup vstupenek lze uhradit pouze platební kartou. Jiný způsob platby, například bankovním převodem, NENÍ MOŽNÝ!!!

Prodejní podmínky předprodeje vstupenek na Havířovské slavnosti 2019:

1)    Odbavení zakoupených vstupenek (QR kódů) proběhne na pokladnách před areálem Sportovní haly Slavie, kde budou oproti odbaveným vstupenkám vydávány identifikační pásky- stripy. Tištěné vstupenky budou na pokladnách ponechány.

2)    Při nákupu vstupenek v počtu větším než jedna vstupenka na jeden nákup bude identifikační odbavení před areálem Sportovní haly Slavie provedeno najednou a vydány identifikační pásky-stripy v počtu zakoupených vstupenek. Pokud budou chtít osoby do areálu jednotlivě, je nutné jednotlivé vstupenky odstřihnout. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ VSTUPENKY NETISKNĚTE 2x NEBO NEKOPÍRUJTE!!! TYTO QR KÓDY BY NEPROŠLY SKENOVACÍ KONTROLOU.

3)    Zakoupené vstupenky se slevou – senioři nad 70 let, mládež 11 - 15 let, ZTP a doprovod osob s průkazy ZTP/P budou kontrolovány na pokladnách před areálem Sportovní haly Slavie- vstupenky zakoupené se slevou budou platné až po předložení průkazů opravňujících k poskytnutí slevy.

4)     Veškeré zakoupené vstupenky nejsou zároveň místenkami.

5)     Rezervace vstupenek není možná.

6)     IDENTIFIKAČNÍ PÁSEK (STRIP) VÁM UPEVNÍ OSTRAHA PŘI VSTUPU DO AREÁLU, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SI JEJ NEUPEVŇUJTE SAMI !!! V PŘÍPADĚ, ŽE SI STRIP UPEVNÍ NÁVŠTĚVNÍK SÁM, MŮŽE MU BÝT PŘI BEZPEČNOSTNÍ PROHLÍDCE U VSTUPU ODEBRÁN Z DŮVODU ŠPATNÉHO NASAZENÍ BEZ NÁROKU NA VRÁCENÍ VSTUPNÉHO!!!


CLEAN BANDIT V HAVÍŘOVĚ!

Na koncertech a v areálech obřích festivalů si s Clean Bandit a jejich hostujícími vokalisty zpívají hity tisíce lidí. My budeme mít tu možnost zazpívat si společně s nimi na Havířovských slavnostech v Havířově!

Clean Bandit je populární anglická elektronická hudební skupina. V kapele se sešli elektroničtí nadšenci s klasicky školenými muzikanty a z téhle kombinace si Clean Bandit udělali jakési poznávací znamení. Mezinárodního úspěchu dosáhli se svým singlem z roku 2013 s názvem „Mozart's House“, který obsadil 17. příčku na britském žebříčku UK Singles Chart. Své jméno si nejvíce proslavili na singlu „Rather Be“, který obsadil 10. příčku v US Billboard Hot 100. Za tuto píseň taky dostali Cenu Grammy v kategorii za nejlepší taneční nahrávku. Jejich singl „Rockabye“ z roku 2016 se stal jejich druhým největším hitem ve Velké Británii.

Skupina Clean Bandit má nejvyhledávanější skladbu roku 2018 na službě Shazam. Populární platformu posluchači loni nejčastěji využívali ke hledání písně Solo.  Zatímco v roce 2017 vládl na stejné službě Ed Sheeran se svými skladbami, loni lidé nejvíce hledali hit, na kterém Clean Bandit spolupracovali se zpěvačkou Demi Lovato. Skladba Solo pochází z alba What Is Love?, které Clean Bandit vydali v listopadu a aktuálně ho propagují singlem Baby.

Z britských elektropopových Clean Bandit, kteří vznikli v Cambridge v roce 2008, je dnes velmi oblíbená kapela. Clean Bandit postupně vydali úctyhodnou sérii hitů a ze skupiny se stala jedna z největších globálních hvězd současnosti!  LINE - UP

PÁTEK 6. 9. 2019

16:00 - HB Blues – vítězná kapela z Festiválku v Letním
17:00 - Michal Hrůza
18:30 - Traktor
20:00 - Sweet (UK)
21:45 - Clean Bandit (UK)  
23:30 - Tři sestry
                                                                      

SOBOTA 7. 9. 2019

14:00 - Desmod (SK)
15:30 - Mig 21
17:15 - Umberto Tozzi  (I)
19:15 - Sima (SK)
20:30 - Mikolas Josef
21:30 - ohňostroj „Mistr Karel Gott“
22:00 - Amaranthe (DK/SWE)
24:00 - Pretty Maids (DK)                    

DOPROVODNÝ PROGRAM:

PÁTEK 6. 9. 2019 

od 16.30 hod

Velkostan – Zóna pro děti a mládež:
16.30 – 18.30
  Hopsalín pro děti
19.00 – 22.00  Chytrý kvíz 

Celý venkovní areál sportovní haly Slavie
areál zábavy pro děti i dospělé, zábavní zóny, lidová technická zábava, stánkový prodej, luky s vrhačkou molitanových terčů, airsoftová střelnice, laserová střelnice.atd.

SOBOTA 7. 9. 2019

od 14.00 hod

Velkostan – Zóna pro děti a mládež:
15:00 – 17:00
  Velká show Lollipopz a Kája dětem
17:30 – 22:00  Chytrý kvíz 

Celý venkovní areál sportovní haly Slavie
14:00 – 19:00
  Pohádková dětská farma
18:00 - soutěž v přetahování lanem (pětičlenná mužská i ženská družstva od 18 let)
areál zábavy pro děti i dospělé, zábavní zóny, lidová technická zábava, stánkový prodej, luky s vrhačkou molitanových terčů, airsoftová střelnice, laserová střelnice.atd.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Městské kulturní středisko Havířov organizuje Havířovské slavnosti 2019, které svým programem budou mít opět co nabídnout ve dnech 6. a 7. září 2019 v areálu Sportovní haly Slavie v Havířově.
Páteční program bude zahájen v 16.00 hodin koncertem HB Blues - vítěznou kapelou z havířovského Festiválku v Letním, poté jsou na programu Michal Hrůza, Traktor, Tři sestry. Páteční večer Slavností nabídne také hudební hosty ze Spojeného království - kapelu Clean Bandit a rockové Sweet.
Pestrý sobotní program zahájí slovenský rockový Desmod, dále vystoupí skupina MIG 21, italský pop zpěvák a skladatel Umberto Tozzi s kapelou, mladá slovenská zpěvačka Sima a nejúspěšnější reprezentant Česka na Eurovizi Mikolas Josef.
Součástí sobotního programu bude ohňostroj s tematickým narozeninovým přáním mistru Karlu Gottovi.
Závěr Slavností bude patřit dánsko-švédské skupině Amaranthe, kombinující metal s moderními prvky popové hudby a heavymetalové skupině  Pretty Maids.
Sobotním programem Havířovských slavností bude provázet český herec a  moderátor Petr Rychlý.
Po celé dva dny je připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Doprovodný program - Zábavní zóny:

Pohádková dětská farma, Lollipopz, Kája dětem, malování na obličej, lidová technická zábava, stánkový prodej, vědomostní soutěž - Chytrý kvíz, soutěž v přetahování lanem (pětičlenná mužská i ženská družstva od 18 let), luky s vrhačkou molitanových terčů, airsoftová střelnice, laserová střelnice, bumperball a další.

AKREDITACE PRO MÉDIA

Podmínkou přidělení akreditace na Havířovské slavnosti 2019 je mediální podpora akce Havířovské slavnosti 2019 před konáním akce samotné (včetně zaslání dokumentace o zveřejnění – pozvánka, zpráva, fotografie s textem, komentář apod.).

Povinností akreditovaného je poskytnout pořízené dokumenty (jejich výběr) k použití pořadatele Havířovských slavností, tj. Městského kulturního střediska Havířov, uvést informační kanál a doložit dokumentaci, kde bude akce Havířovské slavnosti 2019 předem zveřejněna (pozvánka, zpráva, fotografie s textem apod.), taktéž navíc
i po ukončení prezentována. Stejně tak jako doložení prezentace akce v písemné podobě (kopie webových stránek, kopie tiskoviny, vč. fotografií, s uvedením data zveřejnění).

Držitel přidělené novinářské akreditace na akci Havířovské slavnosti 2019 je oprávněn ke vstupu do vymezené press zóny před pódiem. Je umožněno dokumentovat první tři skladby každého samostatného koncertu, nebude-li stanoveno jinak.

Akreditace neopravňuje ke vstupu do zázemí pódia, které je určeno pouze pro pohyb účinkujících a jejich doprovodu.

Žádosti o akreditace budou uzavřeny 05.09.2019.

Kontakt: cyzova@mkshavirov.cz 

Městské kulturní středisko Havířov
organizátor Havířovských slavností 2019

INFORMACE K NÁVŠTĚVNÍMU ŘÁDU

Zakoupením vstupenky a obdržení identifikačního náramku potvrzuje návštěvník, že souhlasí s návštěvním řádem. Identifikační náramek vám upevní ostraha při vstupu do areálu, v žádném případě si jej neupevňujte sami! V PŘÍPADĚ, ŽE SI STRIP UPEVNÍ NÁVŠTĚVNÍK SÁM, MŮŽE MU BÝT PŘI BEZPEČNOSTNÍ PROHLÍDCE U VSTUPU ODEBRÁN Z DŮVODU ŠPATNÉHO NASAZENÍ BEZ NÁROKU NA VRÁCENÍ VSTUPNÉHO!!! Účastník akce bere na vědomí, že při sundání identifikačního náramku se tento stává neplatným. Vstupem do areálu konání akce se každý návštěvník akce zavazuje, že bude v celém areálu akce, po dobu konání akce, dodržovat právní předpisy ČR a tento návštěvní řád akce.

Návštěvník si je vědom, že prostor areálu může být monitorován kamerovým systémem se záznamem.

Návštěvník dále uděluje souhlas s tím, že audiozáznamy, fotografie, filmy nebo videozáznamy s jeho osobou, které jsou pořízeny v průběhu konání akce nebo v souvislosti s ní, smějí být zhodnoceny, a to bez peněžité náhrady a bez časového nebo prostorového omezení.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD AKCE

1.     Vstup je povolen na základě platného identifikačního náramku.

2.     Každý návštěvník je povinen při vstupu se podrobit preventivní bezpečnostní prohlídce, která může být prováděna fyzicky, za použití detektoru kovu nebo dalším bezpečnostním nástrojem.

3.     Návštěvník je povinen se prokázat platným identifikačním náramkem po celou dobu pohybu v areálu.

4.     Platí zákaz vstupu se zvířaty, zejména psy.

5.     Organizátor si vyhrazuje právo změnit program zejména z důvodu špatných klimatických podmínek.

6.     Osoby pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek nebudou do areálu vpuštěny, popřípadě budou z areálu vyvedeny.

7.     Návštěvník akce je povinen chovat se ohleduplně k ostatním návštěvníkům, nepoškozovat zařízení v areálu, udržovat pořádek, nenarušovat průběh akce a pohybovat se pouze v sektorech pro návštěvníky určených.

8.     Návštěvníci akce jsou povinni respektovat pokyny pořadatelů.

9.    V případě nerespektování jakéhokoliv nařízení organizátorů, je pořadatel oprávněn dané osobě neumožnit vstup nebo osobu vyvést bez nároku na vrácení vstupného.

10.    Návštěvník se účastní akce na vlastní odpovědnost a odpovídá za veškeré škody, které svým jednáním způsobí. 

11.    Pořadatel akce neodpovídá za škodu na zdraví a majetku účastníků, pokud tato škoda nebude způsobena v přímé souvislosti s porušením právních předpisů pořadatelem.

Do areálu je zakázáno vnášet: 

 1. PET láhve a termosky
 2. jakékoliv vlastní nápoje
 3. skleněné a plechové obaly a další tříštivé materiály,
 4. omamné a psychotropní látky,
 5. spreje, fixy, chemikálie nebo barvící látky,
 6. profesionální audio a video zaznamenávající techniku – fotoaparáty budou přípustné pouze kompakty bez vyměnitelného objektivu,
 7. nebezpečné předměty – pyrotechnika, zbraně, pevné tyče delší než 100cm, deštníky, laserové ukazovátka a další, které by mohly být použity jako zbraně,
 8. nadměrné předměty – skládací křesla, jízdní kola, koloběžky apod.,
 9. předměty vytvářející nadměrný hluk – sirény, houkačky,
 10. předměty určené k reklamě nebo prodeji neodsouhlasené organizátorem akce,
 11. předměty, oblečení propagující rasismus, xenofobii nebo obsahující vulgární, hanlivé slogany,
 12. bezdrátové zařízení (radiostanice, vysílače apod.).

 

V prostoru areálu je zakázáno:

 1. vstupovat do oblastí, které nejsou pro návštěvníky povoleny
 2. ničit zařízení a vybavení areálu,
 3. konat svoji tělesnou potřebu mimo toalety nebo jinak znečišťovat areál,
 4. lézt či přelézat pro obecné užívání připravené stavby a zařízení, zejména ploty, zdi, ohrazení závodní tratě, zábrany, osvětlovací zařízení, stojany pro kamery, stromy, sloupy jakéhokoli druhu a střechy,
 5. házet předměty či tekutiny jakéhokoli druhu na závodní tratě či do prostoru pro návštěvníky a pódia
 6. rozdělávat a manipulovat s otevřeným ohněm,
 7. překrývat transparenty, vlajkami nebo jiným způsobem reklamní panely či jiné zařízení umístěné na stadionu,
 8. maskovat obličeje kuklami, čepicemi apod. z důvodu znemožnění identifikace návštěvníka,
 9. používat jakékoliv bezdrátové zařízení (radiostanice, vysílače apod.).

PLÁNEK AREÁLU KONÁNÍ HAVÍŘOVSKÝCH SLAVNOSTÍ (areál Městské sportovní haly - rugbyové hřiště, ul. Astronautů 2)