NA ZLATÉM JEZEŘE – Ernest Thompson

NA ZLATÉM JEZEŘE – Ernest Thompson

pondělí 13. červen 2022 v 19:00 hod.

Místo konání: KD Petra Bezruče (velký sál)

Vstupné: 390 Kč, 430 Kč, 450 KčPŘELOŽENO Z 13. 1. 2022

Koupit vstupenku

NÁHRADNÍ TERMÍN za zrušené představení 13. 1. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. (vstupné již není možné vracet)
Romantická komedie upřímně dojímá i baví.

Romantická komedie odehrávající se v kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera, kde tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym pomůže Normenovi vystoupit náhle z letargie a všechny zaskočí svým příkladem: Vždycky je čas za život, i ten nejobyčenější, začít se znovu prát…
Příběh s ojedinělou partiturou pro herecké výkony zákonitě nemohl uniknout rovněž pozornosti filmařů. Světovou popularitu předlohy ve filmu režiséra Marka Rydella NA ZLATÉM JEZEŘE (On Golden Ponds), který byl natočen v roce 1981, umocnily výkony Henryho Fondy (Norman Thayer) a Katherine Hepburnové (Ethel Thayerová), odměněné spolu se scénářem OSCARY. Ve filmu hrála i Jane Fondová (Chelsea).

Hrají: Ladislav Frej / Jan Vlasák, Simona Stašová, Marika Procházková, Vasil Fridrich / Jan Teplý ml., Jaromír Nosek / Karel Zima a další.
Režie Vladimír Strnisko. Ve spolupráci s Divadle ABC v Praze.

Scroll to Top