DĚTI, POJĎTE SI HRÁT!

DĚTI, POJĎTE SI HRÁT!

čtvrtek 13. červenec 2023

Místo konání: KD Petra Bezruče


13. a 27. 7. 2023

DĚTI, POJĎTE SI HRÁT

Čtvrtek, 13. 7. 2023 od 16 hod.Klauni na volné noze
Přivedou Vás i Vaše děti v úžas, chechot, vřískot, radost a za břicho popadání… Budete je nesnášet i milovat zároveň. Májí bohaté zkušenosti s divadlem, a to nejen s klaunským. Společně působí už od roku 2007. Mají za sebou působení v zahraničí – např. Japonsko, Polsko, Španělsko, Slovensko, Rakousko. Co všechno je ukryto v kufru dvou klaunů? K jakým bláznivým situacím je tyto „věci“ přivedou? Nad čím budete žasnout s otevřenou pusou a čemu se budete chechtat, až Vás bude bolet bránice? Vystoupení klaunů, kteří do svých aktivit vtahují jak dětské, tak dospělé diváky.
Čtvrtek, 13. 7. 2023 od 17:30 hod.„O Šípkové Růžence“
Zpěvavá královna a hrdinný král se mají moc rádi a její Růženka je veselá a nezbedná jako jiné holčičky. Má ráda svého psa Alíka, ale ani ten ji nezachrání před kletbou. Nakonec však vše dobře dopadne, jinak to ani v pohádce nemůže být.
Čtvrtek, 27. 7. 2023 od 16:00 hod.Klauni z Balónkova
Pokud chcete pobavit nejenom své ratolesti, něčemu je přiučit, ale taky žasnout nad tím co všechno jde z takové obyčejné věci, jako je nafukovací balónek, jste na správném místě. Slovo na první pohled složité a nic neříkající. Český překlad je tvarování balónků. Jak my klauni říkáme, instantních žížal z Ohia vyrobíme každému na požádání dárek. A ne dárek ledajaký. Kdo rád chodí do ZOO, dostane žirafu, kdo rád chová domácí zvířátka, dostane pejska.
Čtvrtek, 27. 7. 2023 od 17:30 hod.„Jak pejsek s kočičkou slavili narozeniny“
Děti se tak zábavnou formou učí zdravému životnímu stylu, správné výživě, péči o zoubky a jsou vybízeny k tanci a pohybu. Malí diváci se stávají součástí děje. Pohádka: Poetické a veselé vyprávění o trochu nemotorném pejskovi a způsobně vychované kočičce.
Scroll to Top