Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny 

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2020

Partner koncertů komorní hudby

Změna programů a termínů vyhrazena.

PAVEL ŠPORCL - VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH 2019

Předprodej vstupenek od 30. 9. 2019 od 14.00 hodin

Rezervovat - koupit vstupenky

I letos si houslista Pavel Šporcl pro své posluchače připravil nový vánoční program. Naváže na své první vánoční album Christmas on the Blue Violin, které nahrál v roce 2017 s proslulou Královskou liverpoolskou filharmonií pro hudební vydavatelství Universal Music a velmi úspěšné turné Vánoce na modrých houslích 2017 a Vánoce 2018,  jež potěšilo několik desítek tisíc posluchačů po celé České republice.

Pavel Šporcl je český houslista světového renomé, přímý pokračovatel slavné tradice české houslové školy Díky svému umění i nekonvenčnímu vystupování slaví úspěchy na nejvýznamnějších světových pódiích u posluchačů všech generací Jedná se patrně o vůbec nejpopulárnějšího českého umělce působícího v oblasti klasické hudby.

Pavel Šporcl je vnímán jako velmi výrazná a silná umělecká osobnost Světově uznávaný kritik a historik Henry Roth ho zařadil jako jediného z českých houslistů mladé generace do své knihy „Housloví virtuózové od Paganiniho po 21 století“ V koncertní sezóně 2001 2002 po uvedení Dvořákova houslového koncertu s Českou filharmonií v pražském Rudolfinu nazvali kritici Pavla Šporcla talentem, který se rodí možná jednou za sto let.

Program

DatumČasMísto konáníCena
Pátek 29. listopad 2019 19:00 KD Leoše Janáčka (velký sál) 380 Kč, 400 Kč, 420 Kč