Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

ARKTIDOU NA JACHTĚ

Přednáška Petra Mohyly

Koupit vstupenky

Když se jako člen osmičlenné posádky vydáte na patnáctimetrové jachtě podél fjordů arktického souostroví Špicberky, máte možnost poznat polární oblasti z opravdu zajímavé perspektivy a navíc se dostanete i do míst, které jsou pěšky nebo na lyžích téměř nedostupné. Uprostřed léta zažijete nekonečný polární den, při kterém slunce nikdy nezapadá.  Opatrně proplouváte přes pole ledových ker uvnitř fjordů, abyste se dostali co nejblíže k ledovcům. Máte možnost spatřit velryby, mrože, tuleně, polární lišky, a když máte štěstí, tak i ledního medvěda. A když se vylodíte na pobřeží, zjistíte, že Arktida není jen oblastí ledu a zasněžených skal, ale ukrývá toho spoustu zajímavého.  Arktidu vám představí Petr Mohyla, který Špicberky navštívil několikrát a v letech 2016 a 2019 absolvoval dvě plavby podél západních fjordů.

Program

DatumČasMísto konáníCena
Čtvrtek 20. únor 2020 18:00 KD Petra Bezruče (loutkový sál) 80 Kč / Děti, studenti: 70 Kč