Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Antonín Procházka - KLÍČE NA NEDĚLI

Komedie o tom, jak se dva manželské páry sejdou na nepovedeném mejdanu.

Koupit vstupenky

Komedie je o tom, že dva manželské páry se sejdou na nepovedeném mejdanu. Prozradí se, že všichni čtyři nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem. V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roztočí kolotoč potíží.
Ze Švýcarska přijede bohatá tetička, na oběd přijde nepříjemná tchýně, podvedený manžel přijde potrestat nevěru své ženy, manželka vlivného funkcionáře přijde zachraňovat svoji propadající dceru. Vrší se trapasy a nedorozumění. Hrdinové jsou fyzicky i duševně týráni, dostávají se do choulostivých situací, a tak brzy zatouží po jediném - dostat se zase domů ke svému zákonitému partnerovi. Nakonec jsou šťastni, i když nic nezískali.

Hrají herci Divadelní společnosti Háta: Jana Šulcová  /  Veronika Jeníková, Viktor Limr, Olga "Háta" Želenská, Libor Hruška  /  Antonín Procházka  /  Juraj Bernáth, Mahulena Bočanová, Marcela Nohýnková  /  Veronika Jeníková, Ivana Andrlová  /  Vlasta Žehrová, Veronika Jeníková  /  Lucie Svobodová  /  Pavla Vojáčková, Martin Sobotka, Ivana Andrlová  /  Vlasta Žehrová

Program

DatumČasMísto konáníCena
Úterý 24. březen 2020 19:00 KD Petra Bezruče (velký sál) 360 Kč, 380 Kč, 400 Kč