Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny 

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2020

Partner koncertů komorní hudby

Změna programů a termínů vyhrazena.

Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak - TRHÁK MUZIKÁL

Na našem Trháku se potrháte smíchy!

Koupit vstupenky

Po dvou úspěšných sezónách v pražském Divadle Broadway a 70 reprízách, které navštívilo více než 50 000 diváků, zavítá v rámci regionální tour legendární hudební komedie TRHÁK MUZIKÁL i Havířova!

TRHÁK MUZIKÁL vznikl podle stejnojmenného filmu scénáristů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka a režiséra Zdeňka Podskalského. Na divadelní scénu jej adaptoval osvědčený scénárista a režisér Radek Balaš, který zachoval nespočet známých dialogů a hlášek, samozřejmě je doplnil o originální hity z filmu a se supervizí Zdeňka Svěráka i vyšperkoval dějovou linku celého příběhu.

Náš TRHÁK bude bavit celou vaši rodinu, užijte si dvouhodinové představení, neobvykle velkou výpravu a v neposlední řadě i exkluzivní hvězdné obsazení! Už 9. února v Havířově.

TRHÁK MUZIKÁL - nech brouka žít!

Podrobné informace na webu: www.trhakmusical.cz

Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru. Zkrátka “trhák”.
V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejraději vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou partu herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit?

O tom se můžete přesvědčit v nové svižné muzikálové komedii TRHÁK MUZIKÁL, která – krom nekonečného množství situačních gagů, špílců a slovních hříček – přivádí na scénu také všechny původní filmové písně, včetně té nejznámější “Nech brouka žít”. Dvojice autorů, dnes již klasiků české komedie, Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak jsou bezpečnou zárukou inteligentního humoru a mistrně vypointovaných situací. A zkušený scénárista a režisér Radek Balaš z výše uvedených kvalit míchá pestrobarevný koktejl.

Na našem Trháku se potrháte smíchy! 

Hrají:

Pavel Lenský, hrabě - Martin Dejdar
Sváťa Kohoutek, režisér - Oldřich Navrátil
Zdeněk Jíša, scénárista - Josef Polášek
Eliška Veverková, učitelka - Iva Kubelková
Jaroslav Ticháček, agronom - Robert Urban
Oldřich Šus, producent - Tomáš Racek
Josef Kalina, hajný - Bořek Slezáček
Neúspěšný herec - Michal Kavalčík (Ruda z Ostravy)
Láďa Zacharník, inspicient - Lukáš Pečenka
Zuzana Ticháčková, listonoška - Sandra Pogodová
Zdena, číšnice - Andrea Holá
+ dalších 7 členů herecké company

Vstupné: 590,- 690,-Kč

 

Program

DatumČasMísto konáníCena
Neděle 9. únor 2020 19:30 KD Leoše Janáčka (velký sál) 590 Kč, 690 Kč