Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

KLUB NUMISMATIKŮ

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST v Havířově působící pod hlavičkou Městského kulturního střediska Havířov

Havířovská pobočka patří k jedné z aktivnějších poboček České numismatické společnosti v České republice. Společnost sdružuje zájemce o sbírání mincí, bankovek, odznaků, vyznamenání a medailí. Organizuje pro své členy pravidelné schůzky, odborné přednášky, aukce sběratelského materiálů, realizuje publikační činnost a zajišťuje návrhy a ražby příležitostních medailí. Poznávací zájezdy jsou pořádány tematicky, přičemž jsou spojovány s prohlídkami muzeí, výstav a historických památek. Kromě České republiky byly pro členy havířovské pobočky uspořádány zájezdy do Rakouska, Německa, Polska a na Slovensko. 

Členské schůzky se konají každou první a třetí středu ve všech měsících s výjimkou července a srpna. Schůzky se konají v Kulturním domě Leoše Janáčka, Dlouhá třída 1593/46, Havířov-Podlesí a to vždy od 16.00 hod do 18.00 hod. v místnosti č. 43.

Dětem a osobám mladším 18 let pomůžeme se založením sbírky, rádi předáme informace o sběratelské činnosti, naučíme ohodnocovat sběratelský materiál a budeme informovat o odborných akcích v našem okolí. Další informace na e-mail: cns.havirov@seznam.cz a webových stránkách www.numismatika-havirov.cz

Zájemci se mohou dostavit na pravidelné členské schůzky, kde budou o všech našich aktivitách informování.

 

                                                           předseda ČNS pobočky v Havířově Ing. Daneš Skulina

Informace

Kontakt: 603 526 067, Ing. Skulina
E-mail:
cns.havirov@seznam.cz