Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2018

Partner koncertů komorní hudby 2018

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Novoroční koncert 2017

Místo konání: velký sál KD Leoše Janáčka

Z důvodu nemoci sólistky koncertu paní Evy Urbanové je plánovaný koncert 10. 1. 2017 zrušen. Náhradní termín je stanoven na 4. 2. 2017. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti nebo je možné je vrátit v pokladnách MKS Havířov do 16. ledna 2017.

 

NOVOROČNÍ KONCERT MĚSTA – ÚVODNÍ UDÁLOST NOVÉHO ROKU

Statutární město Havířov tradičně vstupuje do nového roku významnou kulturně společenskou událostí – novoročním koncertem.

Pomyslného hudebního otevření roku 2017 se zhostí Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín pod taktovkou dirigenta Davida Švece a jedna z nejvýznamnějších českých operních pěvkyň Eva Urbanová.

První půle koncertu je věnována výhradně českým operám. Zazní árie ze Smetanovy LIBUŠE a DALIBORA, Dvořákovy Rusalky či Jakobína, chybět nebude Janáčkova Její pastorkyňa. Za roli Kostelničky z tohoto Janáčkova nejsilnějšího operního příběhu získala první dáma české opery dvakrát Cenu Thálie.

Po přestávce bude repertoár vymezen italské a francouzské tvorbě, především pak nejhranějšímu italskému skladateli Guiseppe Verdimu.

Z důvodu nemoci sólistky koncertu paní Evy Urbanové byl původně plánovaný koncert 10. 1. 2017 zrušen. Náhradní termín je stanoven na 4. 2. 2017. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možno je vrátit v pokladnách MKS Havířov do 16. ledna 2017.