Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2018

Partner koncertů komorní hudby 2018

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

POWERJOGA

Je cvičení se zaměřením na prevenci bolestí zad a pohybového aparátu a se zaměřením na posílení zádového,břišního svalstva, koordinaci pohybů.

Jedná se o šetrnou, avšak velmi účinnou metodu kondičního cvičení, která vede ke zlepšení pohyblivosti, síly a vyrovnanosti. Je zaměřena na protažení a posílení svalů celého těla. Při cvičení dochází ke koncentraci, zpevnění vnitřního stabilizačního systému a vše je podporováno hlubokým pravidelným dechem. Dochází k formování postavy, úbytku podkožního tuku, uvolnění energetických drah a získání soustředěné mysli. Cvičení je zaměřeno na zlepšení flexibility a tvarování problémových částí těla. Ovlivňuje správnou funkci vnitřních orgánů a přispívá k aktivaci energie a celkové relaxaci.

Kurzovné:  990,-- Kč/18 lekcí po 1,25 vyuč. hodině  (55,-- Kč za lekci)

pondělí v 18,00 a 19,00 hod. nebo úterý v 18,00 hod.