Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

PILATES

Je nová metoda protahovacích cviků, rovnoměrně zatěžujících svalstvo. Zvyšuje pružnost těla, sílu, zlepšuje zažívání, koordinaci pohybů a dýchání.

Tato metoda je bezpečná a účinná pro udržování tělesné kondice v jakémkoli věku. Mnohé lékařské instituce ve světě doporučují Pilates metodu jako pokračování rehabilitace pacientů po úrazech či chronických bolestech v zádech, neboť „power house“ (jádro těla) pomáhá udržet základní polohu těžiště těla v neutrální poloze – nedochází k nadměrnému přetěžování jednotlivých svalových skupin se vznikem svalových nesrovnalostí.

PILATES MOTTO: „Po 10 lekcích se budete cítit lépe, po 20 lekcích budete lépe vypadat a po 30 lekcích budete mít nově vytvarované tělo“.

 Kurzy se v tomto školním roce neotevírají.