Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.



Mediální partner MKS Havířov 2017


Partner Mezinárodního varhanního festivalu Vox Organi 2017 a Havířovských slavností 2017

Partner koncertů komorní hudby 2017

Nadace OKD podporuje projekty Den dětí 2017, Letní pohádky a promenádní koncerty v parku 2017, Vánoční městečko 2017

Partner komorních koncertů vážné hudby 2017

Partner komorních koncertů vážné hudby 2017

Podporuje projekt Vánoční městečko 2017

 

 

Změna programů a termínů vyhrazena.


Odběr novinek

Zaregistrujte se pro odběr novinek a budete dostávat aktuální informace.

Velikonoční městečko 2011

Náměstí Republiky Havířov

PÁTEK 8. 4.
15.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek Asterix
14.30 Pohádka "NEPOSLUŠNÁ KŮZLÁTKA"
15.30 Pohybová výchova MKS - módní přehlídka
17.00 hudební skupina CHARLIE STRAIGHT
18.00 Filmová projekce: Nesmrtelná teta

SOBOTA 9. 4.
13.00 - 15.00 VELIKONOČNÍ PRIMA JÍZDA FEŠÁKA PÍNA
- soutěžní pořad pro děti
16.00 hudební skupina GALAXY
17.00 MAREK OF PHIL COLLINS revival
18.00 hudební kapela MARIAN & 333

NEDĚLE 10. 4.
13.00 - 15.00 VELIKONOČNÍ BRÁNA - velký soutěžní pořad
o ceny určen pro děti a celé rodiny, 3 hlavní ceny:
rodinné vstupné do zábavního centra v Německu,
rodinné vstupné do AWUAPARKU, spotřební zboží elektroniky...
16.00 hudební skupina M. ČINČALA - ADRA
17.00 cimbálová muzika FRIŠ
18.00 hudební skupina NOU SMOUKING

PONDĚLÍ 11. 4.
15.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek Asterix
14.30 Pro děti - ŠAŠKÁRNY s.r.o.
15.30 Polská ZŠ Selská - pěvecké vystoupení
16.00 Vítězové pěvecké soutěže TALENT 2011
17.00 popové seskupení studentů při MKS Havířov
18.00 Filmová projekce: Madagaskar

ÚTERÝ 12. 4.
15.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek Asterix
15.30 pěvecký sbor SMAJLÍK ZŠ Na Nábřeží
17.00 hudební skupina F. RINGO ČECH & SHUT UP
18.00 Filmová projekce: O skutečném kovářovi

STŘEDA 13. 4.
13.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek ADRA
14.30 Pro děti - Barevná ZOO
15.30 ORIGINS hudební produkce - ADRA
17.00 dechový orchestr AKORĎANKA
18.00 Filmová projekce: Jen počkej!

ČTVRTEK 14. 4.
15.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek Asterix
16.00 vystoupení ASTERIX, středisko volného času
17.00 dechový orchestr AZEŤANKA
18.00 Filmová projekce: Účastníci zájezdu

PÁTEK 15. 4.
15.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek Asterix
14.30 Pro děti - CIRKUS BALÓNKOV
15.30 dechový orchestr NÁLADIČKA
17.00 Hudební skupina TEAM REVIVAL
18.00 Filmová projekce: PAT a MAT

SOBOTA 16. 4.
12.00 Pravá moravská zabíjačka
14.00 SOLIDEO gotická, renesanční a barokní hudba
15.00 " ŘECHTAČKA" - veselé scénky pro děti i dospělé
s dvoumetrovým obřím vejcem, s obrovským barevným vozem živé muziky, pomlázky, atd.
- DIVADLO KVELB
16.30 SOLIDEO gotická, renesanční a barokní hudba
17.00 STANLEY'S DIXIE STREET BAND
18.00 hudební skupina PORCELAINE PEOPLE

NEDĚLE 17. 4.
14.00 SOLIDEO gotická, renesanční a barokní hudba
15.00 "KÁRA VELIKONOČNÍCH PŘÍBĚHŮ"
- obří loutky, kejklíři, žonglování, komediantské kousky,
živá muzika, chůdy, pojízdné divadélko - DIVADLO KVELB
16.00 hudební skupina BLUES POWER
17.00 hudební skupina DEFFEKT
18.00 hudební skupina FOSSIL

PONDĚLÍ 18. 4.
15.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek Asterix
14.30 Pro děti - VELKÉ KOUZELNÉ EKOPOVÍDÁNÍ
15.30 Pohybová výchova MKS - módní přehlídka
17.00 SLÁVEK JANOUŠEK, písničkář
18.00 Filmová projekce: Honza málem králem

ÚTERÝ 19. 4.
15.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek ADRA
15.00 Duo LUCKA a VÍTEK - hudební produkce - ADRA
16.00 LIMINCI hudební produkce - ADRA
17.00 hudební skupina TEMPO DI VLAK
18.00 Filmová projekce: Třetí princ

STŘEDA 20. 4.
13.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek ADRA
14.30 Pro děti - POMLÁZKA KLAUNA CHYTROLÍNA
15.30 ORIGINS hudební produkce - ADRA
17.00 PAVEL DOBEŠ, písničkář
19 00 Filmová projekce: Garfield šokuje

ČTVRTEK 21. 4.
15.00 - 17.00 skleněný výtvarný stánek Asterix
14.30 Pro děti - pohádka "VELIKONOČNÍ POMLÁSKA"
16.00 vystoupení ASTERIX, středisko volného času
17.00 hudební skupina NO TOTO
18.00 Filmová projekce: Bolek a Lolek

PÁTEK 22. 4.
14.30 Pro děti - ZPÍVÁME SI S BAMBULÍ
16.00 dechový orchestr NÁLADIČKA
17.00 hudební skupina GIPSY WERK