Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Mezinárodní varhanní festival VOX ORGANI 2014

Vážení hudební přátelé, dovolte, abychom Vám představili program 5. ročníku varhanních koncertů „VOX ORGANI 2014“. Jednotlivé koncerty proběhnou od 4.10 do 31. 10. 2014 v sále Kulturního domu Radost.
Vox Organi 2014 Havířov

Mgr. Yvona Dlábková, ředitelka MKS Havířov

Vážení festivaloví hosté, příznivci varhanní hudby,
již pátým rokem jsou pro Vás připravovány série varhanních koncertů v sále Kulturního domu Radost. Nemalým přispěním partnerů a především statutárního města Havířova můžeme tak dramaturgii koncertů vážné hudby v našem městě oživit varhanní hudbou. Napříč evropskou hudební literaturou a osobitým přístupem zvaných interpretů jsou předloženy další čtyři koncerty, každý z jiného „soudku“ vnímání a hudebního přednesu. Podaří-li se tímto vnést do podzimních dní trochu krásna a hudební poezie, budeme rádi. Každý z umělců představí královský nástroj poněkud jinak a to je smyslem festivalu. Budou uvedeny varhanní skladby rozličné a pokaždé v jiném světle, s odlišným nábojem, přesto však vždy na počest hudbě, kvalitní a nepopsatelně nádherné.

Přeji krásné kulturní zážitky a příjemné hudební večery.

MgA. Kateřina Chroboková, umělecká dramaturgyně Vox organi

Milí posluchači,
od počátku festivalu bylo mým cílem vytvořit tradici varhanních koncertů v mém rodném Havířově. Jsem moc ráda, že za pomoci statutárního města Havířov a Městského kulturního střediska Havířov se nám toto daří.Při cestách světem potkávám mnoho skvělých hudebníků a někteří z nich zavítají právě letos do Havířova. Doufám, že se Vám bude letošní dramaturgie a výběr interpretů z Francie, Lucemburska, Polska a České republiky líbit.

Těším se na setkání s Vámi.

Galerie

Foto: Michal Polák

Partneři akce

Program