Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2018

Partner koncertů komorní hudby 2018

 

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

On-line prodej

Začátek programu v pátek 8. září od 17:00, představí se Horkýže Slíže, John Newman, Vixlaivant, Slza a Jelen.

V sobotu 9. září od 13:00 vystoupí Pavel Callta, Sabaton, Original Vintage Orchestra, Pavol Habera a Team, Čarovné ostrohy - Rockom krokom 2, Michal Nesvadba se zábavným pořadem To nej s Michalem, Tublatanka a Čechomor. Program završí ohňostrojová show U2 a další legendy v obrazech.

Vstupné: 250 Kč/den, senioři nad 70 let 150 Kč/den, děti do 10 let zdarma, 11-15 let 400 Kč/zvýhodněná dvoudenní vstupenka (zakoupená na pátek, platí i v sobotu)

ZTP: 50% sleva, ZTP/P: osoba se zdrav. postižením hradí 50%, doprovod zdarma.

 

Stripy budou předány na pokladně při předložení vytištěného QR kódu a vstupenek.

Při nákupu 2 a více vstupenek přes systém online jednorázově je nutné vyzvednout všechny stripy najednou, QR kód je platný pouze při prvním scanu, poté je znehodnocen. 

 

Online nákup vstupenek lze uhradit pouze platební kartou. Jiný způsob platby, například bankovním převodem, NENÍ MOŽNÝ!!!

 

Prodejní podmínky předprodeje vstupenek na Havířovské slavnosti 2017:

 

1)    Nákup vstupenek v předprodeji v síti MKS Havířov je omezen na maximální počet 5 vstupenek na osobu.

2)    Odbavení zakoupených vstupenek (QR kódů) proběhne na vyznačených pokladnách před areálem Městské sportovní haly, kde budou oproti odbaveným vstupenkám vydávány identifikační pásky- stripy.  Tištěné vstupenky budou na pokladnách ponechány.

3)    Při nákupu vstupenek v počtu větším než jedna vstupenka na jeden nákup bude identifikační odbavení před areálem Městské sportovní haly provedeno najednou a vydány identifikační pásky-stripy v počtu zakoupených vstupenek.

4)    Zakoupené vstupenky se slevou – senioři nad 70 let, ZTP a doprovod osob s průkazy ZTP/P budou kontrolovány na vyznačených pokladnách před areálem Městské sportovní haly - vstupenky zakoupené se slevou budou platné až po předložení průkazů opravňujících k poskytnutí slevy.

5)     Veškeré zakoupené vstupenky nejsou zároveň místenkami.

6)     Rezervace vstupenek není možná.

7)     IDENTIFIKAČNÍ PÁSEK (STRIP) VÁM UPEVNÍ OSTRAHA PŘI VSTUPU DO AREÁLU, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SI JEJ NEUPEVŇUJTE SAMI !!!