Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Namibie - Radim Ptáček

Záznam z cestovatelova deníku: „S návštěvou afrického kontinentu jsem dlouho otálel, protože jsem často slýchával o zklamání cestovatelů z domorodých obyvatel a jejich filosofie, že "bílého muže je zapotřebí obrat". Letošní expedice do Namibie u mne tento mýtus dokonale odbourala a do vlasti jsem se vrátil s těmi nejlepšími pocity.

Předně je Namibie v rámci afrických poměrů natolik civilizovaná, že jsme se tady nesetkali s korupcí a požadavky za všimné, ale naopak se vstřícností a usměvavými tvářemi. Natolik zde dobře funguje zázemí pro cestovatele, že země plně podporuje individuální expediční cestování a zároveň není dosud přístupná masové turistice. A pro milovníky fotografie se zvířecími aktéry ...takové množství divoké zvěře často na "dosah" ruky jsem na žádném jiném kontinentu neviděl. Namibii proto vřele doporučuji všem cestovatelům a dobrodružným duším“.

Namibie - Radim Ptáček
Namibie - Radim Ptáček

Program

DatumČasMísto konáníCena
Čtvrtek 15. leden 2015 18:00 KD Petra Bezruče (loutkový sál) 50 Kč / Děti, studenti: 30 Kč