Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Franz Lehár - Veselá vdova

Přímý přenos z Metropolitní opery

Účinkují: Renée Fleming (Hanna), Kelli O´Hara (Valencienne), Nathan Gunn (Danilo), Alek Shrader (Camille de Rosillon), Thomas Allen (Baron Zeta)
Dirigent: Andrew Davis
Režie: Susan Stroman
Nastudování: anglicky s anglickými a českými titulky

Vstupné 320 Kč.
NOVÁ INSCENACE


Obsah:

F. Lehár. Broadwayská režisérka a choreografka Susan Stroman, která inscenovala například muzikály Crazy for You, Contact nebo The Producers, jež získaly ocenění Tony Award, bude v MET debutovat rozkošnickou inscenací Lehárovy nestárnoucí operety. Zpívat se bude v novém anglickém překladu Jeremyho Samse. Lehárovo nejznámější dílo patří mezi divácké hity už od své premiéry v roce 1905. Kdo by neznal píseň o Vilje, „U Maxima jsem znám“ anebo „Ženy, ženy“. Renée Fleming si svůj rozsáhlý repertoár, čítající jen v MET na 22 rolí, rozšíří o ovdovělou pařížskou milionářku Hannu. Za dirigentským pultem stane Andrew Davis a na jevišti dále Nathan Gunn v roli Hannina milence Danila, Alek Shrader coby mladý šlechtic Camille de Rosillon, Thomas Allen jako intrikánský baron Zeta a broadwayská sopranistka Kelli O’Hara ve svém metropolitním debutu jako baronova manželka, koketa Valencienne. Scénografie: Julian Crouch; Kostýmy: William Ivey Long.

Franz Lehár - Veselá vdova
Franz Lehár - Veselá vdova

Program

DatumČasMísto konáníCena
Sobota 17. leden 2015 18:45 Kino Centrum (velký sál) 320 Kč