Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

KOLEGA MELA GIBSONA

Skvělé one man show Martina Trnavského. Vstupenky již v prodeji.

Jde o komorní příběh jednoho herce. Začíná ve chvíli, kdy je hlavní hrdina, druhořadý herec provinčního divadla, zatčen za loupežné přepadení banky a vyslýchán policií. Během necelé hodiny a půl nám povypráví svůj příběh, během něhož se dozvíme nejen o jeho pohnutém hereckém i osobním životě, ale i jak se jednou setkal v letadle z Kanady do Frankfurtu s Melem Gibsonem a to jej zasáhlo na celý život.

Divadelní spolek Frída, se souhlasem autora, připravil toto monodrama přímo na tělo protagonistovi Martinovi Trnavskému. Text byl aktualizován a přenesen do českých reálií. S písničkami a tanečními kreacemi je skvělým zážitkem s překvapivou pointou.

Jedná se o komedii – ONE MAN SHOW, která je Martinem Trnavským velmi dobře  řemeslně zvládnutá „řachanda“ s jedinou přiznanou ambicí- pobavit! :-)

Hrají herci Divadelního spolku Frída:  v hlavní roli Martin Trnavský 

Délka představení: cca 1,5 hodiny bez pauzy

Rezervovat vstupenky

Recenze na představení:

NinadeL 100 %

Martin Trnavský a jeho one man show funguje na výbornou. Humor je sice místy neuvěřitelně primitivní, ale za ten gejzír energie si zaslouží absolutní standing ovation :) Neuvěřitelný zážitek.

Maiky 100 %

Takhle jsem se dlouho nezasmála. Nejlepší představení co jsem doposud viděla. Klobouk dolů, výborně zahrané. Půjdeme ještě jednou :-)

Ondrej.tyrychtr 100 %

Opravdu jsem se pobavil, Martin Trnavský se v roli cití opravdu jako ryba ve vodě ... mohu pouze doporučit.

Neo 70 %

Velmi dobře Martinem Trnavským řemeslně zvládnutá řachanda s jedinou přiznanou ambicí- pobavit. A to se Ignáci Pičmanovi v mém případě podařilo. Chybějící procenta jsou daní za zvolený žánr.

Lucilla 70 %
Tragikomicka one man show o herci jedne role. Ve sve podstate smutny pribeh herce, ktery po skonceni sve "zivotni inscenace" nevedel, kam se vrtnout.
V hlavni, a vicemene jedine, roli zaril M.Trnavsky. Klobouk dolu pred jeho poletovanim po jevisti, utahl to vyborne.
Inscenaci se neda uprit par doopravdy libovych foru, ktere mi vyloudi usmev na rtech jeste ted, ale taky se ji neda nevytknout par hluchych mist a zbytecnou zaverecnou zpivanou pasaz. Ale jako oddychovka to funguje bezvadne.

Eviik 80 %
Kvalitní oddychová komedie, která ale pod povrchem ukrývá poměrně smutný příběh. Martin Trnavský se s hlavní (a téměř jedinou) rolí popral na výbornou. Před jeho výkonem smekám. Také chválím úpravu originální textu pro české publikum, zasazení hry do českých reálií. Mnohé hlášky opravdu pobavily. Pár hlušších míst by se našlo, ale celková délka je únosná.

Alena.f 100 %

Úžasný výkon Martina Trnavského. Celý příběh je podán velmi poutavě a obsahuje neskutečné množství hlášek. Bavila jsem se od začátku až do konce. Určitě na představení půjdu znovu.

Mirka Solanska 100 %

Dekuji!!!Jeste ted se smeji a obdivuji vykon pana Trnavskeho! 17.1.2016 Kollege Mela Gibsona V Malostranske Besede. Rada si opet zopakuji predstaveni patri k tem ke kterym se clovek za čas rad vraci. Preji hodne sil do krasnych tvurcich napadu.

Šturcová 100 %

Moc děkuji za krásný a uvolněný večer. Skládáme s kamarádkou poklonu panu Trnavskému za výkon.

Janette 100 %

Jedno z nejlepších představení co jsem viděla! Naprosto úžasnej Martin Trnavský...bavila jsem se od začátku do konce a chci zas a znova :-)

JirkaK 100 %

Fantastické představení. Jedno z nejlepších za poslední roky co jsem viděl. Úžasný výkon Martina Trnavského.

Mikamire 100 %

Výborný výkon! Super představení.

Markuchartrnkova 100 %

Smekam! Jedinecne, brilantni predstaveni s bezednym smichem zanechalo ohrohmny oslnivy dojem! Chci jeste..

Murphy 100 %

Skvělí, po druhé ještě lepší než na poprvé, legrace:))

Ryba 100 %

Neuvěřitelné, jak dokáže jeden herec na jevišti vydat za celý soubor. Fantastické představení! Strhující výkon! Jeden z mých největších divadelních zážitků za posledních pár let.

Brina 100 %

Fantastický výkon Martina Trnavského.obdivuji..... Děkuji za perfektní zážitek.

Daria 100 %

Neměla jsem představu, do čeho jdu :) Odcházela jsem odmalovaná od smíchu a s hláškama, které si myslím navždy uložím do paměti. Všem doporučuju! A výkonu p.Trnavského tleskám opět ve stoje - neskutečný výkon!!!

Czerwa 70 %

Úctyhodný výkon. Zábavné představení.

Rampy 100 %

zúčastnil jsem se jako divadelní lajk bez jakýkoliv informací o této hře a bavil jsem se. Tím, že zábava je pro mě hlavní hodnotícím prvkem jsem byl maximálně spokojen a mohu doporučit..

Sm.michal 90 %

Skvělá one man show s vynikajícím panem Trnavským v hlavní roli. Určitě doporučuji.

Muzzie 90 %

Největší překvapení! Smáli jsme se od začátku do konce, i když hra je v podstatě tragikomická. Super scénář a skvělý výkon Martina Trnavského. S největší pravděpodobností navštívíme znovu.

Fedorocko 80 %

Měl jsem obavy z předchozích hodnocení i z představení jen s jedním hercem (nakonec byli dva),ale o to větší byla naše spokojenost. Martin Trnavský podal hodně dobrý výkon, celková spokojenost.

Program

DatumČasMísto konáníCena
Středa 27. únor 2019 19:00 KD Petra Bezruče (velký sál) 240 Kč, 260 Kč, 280 Kč