Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Repríza havířovského muzikálu Katův syn

Tragické drama a úplně první počin autorské dvojice Kostohryzová&Foldyna, který vás zaručeně oslní poutavým příběhem a vzrušující hudbou.

Dovolte nám, abychom vás pozvali na premiéru nového divadelního muzikálu Katův syn, která se uskuteční 21. 9. 2018 v 18 hodin v Kulturním domě Petra Bezruče v Havířově. Jedná se o tragické drama a úplně první počin autorské dvojice Kostohryzová&Foldyna, který vás zaručeně oslní poutavým příběhem a vzrušující hudbou. Tak přijďte a prožijte tento jedinečný kulturní zážitek s námi. Představení není vhodné pro děti do 12 let. Vstupenky budou v prodeji od 1. července 2018 pouze v Kině Centrum (dospělí 199 Kč; děti, studenti, senioři 149 Kč). Ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Havířov. Více informací na Facebooku - Muzikál Katův syn.

Program

DatumČasMísto konáníCena
Pátek 16. listopad 2018 18:00 KD Petra Bezruče 199 Kč / Senioři: 149 Kč / Děti, studenti: 149 Kč