Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2018

Partner koncertů komorní hudby 2018

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

NEOBJEVENÁ STŘEDNÍ ASIE

přednáška Tomáše Kubeše

Uzbekistán na Hedvábné stezce, lodní hřbitov na Aralském jezeře, Buchara, Kazašská futuristická metropole Astana, kočovníci, divoké hory i doly Kyrgyzstánu, jurty, souboje na koních, setkání s kulturou poměrně neznámé střední Asie a Tádžického Pamíru. To vše v poutavém vyprávění z osobních zkušeností cestovatele Tomáše Kubeše.

 

Tomáš Kubeš – fotograf, novinář a cestovatel. Vedle reportážní fotografie se věnuje také portrétu, architektuře, reklamě a humanitární fotografii. Procestoval více než sto zemí světa, jeho oblíbeným kontinentem je Afrika. V současné době objevuje také původní světy na ostrově Nová Guinea. Dokumentuje to, co by vlivem rozšiřující globalizace mohlo nenávratně zmizet. Publikuje v mnohých prestižních titulech cestopisných a vzdělávacích časopisů.

Program

DatumČasMísto konáníCena
Čtvrtek 15. únor 2018 18:00 KD Petra Bezruče (loutkový sál) 70 Kč / Děti, studenti: 60 Kč