Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2018

Partner koncertů komorní hudby 2018

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

TÓNOVÁ AKUPUNKTURA – FONOFORÉZA

přednáška Jolanty Balon

Fonoforéza představuje neinvazivní jemnou tónovou akupunkturu a stává se stále více populární nejen pro své léčebné účinky, ale také pro uvolňující a příjemný zážitek z celé terapie. Při práci se používají ladící fonoforézní vidličky nebo zvonkohry.

Důvodů, proč tolik lidí začíná používat terapeutické ladičky pro zlepšení svého životního stylu, je mnoho. Každý se s nimi naučí pracovat a jejich léčebné účinky jsou téměř zázračné.  Vhodný zvuk způsobuje, že zdravé buňky se posilují a nemocné velmi rychlým tempem regenerují.  Léčení zvukem je vynikající způsob, jak navodit pohodu, relaxaci a zároveň revitalizovat duchovní, emocionální, fyziologické funkce v těle.

Jednoduchým způsobem lze snížit stres, úzkost, strach a bolest, pročistit tělní tekutiny, podpořit harmonický tok v lymfatickém a oběhovém sytému. Jemná vibrace tónů prostoupí hluboko skrze tkáně až k jednotlivým buňkám, kterou uvede do rezonance s životními silami, které nás každodenně obklopují. Tím prohloubí naši citlivost a vnímání k životu samému a současně rovnoměrně zvýší pozitivní čchi v celém těle.    

Jolanta Balon – muzikoterapeutka centra AVASA v Praze. Proces sebeléčení, který svým klientům od roku 2007 poskytuje, pomáhá uzdravit se z nemocí, a to postupnou změnou vzorce chování, kterou při zpětném ohlédnutí na svůj život dokáží zaznamenat.

Program

DatumČasMísto konáníCena
Čtvrtek 12. říjen 2017 18:00 KD Petra Bezruče (loutkový sál) 80 Kč