Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2018

Partner koncertů komorní hudby 2018

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

ZRCADLO NAŠEHO VĚDOMÍ

přednáška Marie Janšové

Všechno kolem nás je zrcadlem našeho vědomí.

Vše se v životě stává šťastné, bezpečné, plné hojnosti, zdraví, lásky, naplnění a otevírá nabídku úspěšných východisek, jakmile přijmeme fakt, že tvůrcem toho jsme my sami. Odrazovým můstkem je sebevědomí a koncentrace do jednoho zásadního bodu, rozkrývajícího „tajemství DESÍTKY“ – charakteristiky letopočtu 2017.

Přijďte také vy na to, jak se už jednou provždy opřít do svého „kola štěstí“. Jednoduchost, srozumitelnost a trvalé pochopení doloží tarot a symbolonové karty.

 

Mgr. Marie Janšová – lektor osobnostního rozvoje a kvality životního stylu: numerologie, tarotová numerologie, astrologie, čínská kosmologie, I-ťing jako cesta rozkrytí a využití genetických dispozic, symbolon – hra života, komplexní pochopení života optikou osobnostních dispozic vč. metodiky nápravy.

Absolventka Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, obor andragogika, sociologie. V profesním zaměření práce s lidmi při rozvoji osobnostního potenciálu, po roce 1990 zejména ve sféře lidského faktoru v systémech managementu jakosti. Absolventka Silvovy metody řízení mysli a kontroly stresu, práce s mozkem, aktivně používané
v profesních školeních manažerů; Vzdělání v oborech astrologie; numerologie; čínské kosmologie; kineziologie, nejrůznějších terapeutických technik vč. karet, či regresní terapie; Vše prakticky používá pro komplexní pohled na dispozice osobnosti pro život, jejich odhalení a rozvoj v zájmu naplnění životního nastavení člověka, zvládání zátěží a zvyšování kvality života.

 

Program

DatumČasMísto konáníCena
Čtvrtek 14. září 2017 18:00 KD Petra Bezruče (loutkový sál) 80 Kč