Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2018

Partner koncertů komorní hudby 2018

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Wojciech Osuchowski – pohádám se se světem, výstava plakátů polského malíře a grafika

Vernisáž ve čtvrtek 1. 6. od 17 hodin, výstava potrvá do 30. 6. 2017. Mimo otevírací dobu výstavu zpřístupní pracovník informací

Wojciech Osuchowski

Grafik, art director, pre-press specialista. Absolvent Uměleckého institutu v Cieszynie Umělecké fakulty Slezské univerzity. Diplom získal pod vedením prof. Artura Starczewského na katedře grafiky; dodatek z kresby a interdisciplinárních činností v ateliéru prof. Anny Kowalczyk-Klus.

V současnosti doktorand na mateřské katedře.

Žije a tvoří v Polsku. Je rovněž spojen s Havířovem v České republice. Zabývá se především sociálním plakátem, který ztvárňuje jako způsob „konfrontace” se světem, komentář toho, co nás obklopuje. Kromě toho se věnuje grafice, fotografii, multimédiím, webdesignu, navrhuje grafické symboly. Jeho práce byly prezentovány na individuálních a kolektivních výstavách v Polsku i v zahraničí, například v Bolívii, Česku, Francii, Řecku, Španělsku, Irsku, Mexiku, Německu, Srbsku, Rusku, Turecku, na Ukrajině a v USA.

Již 26 let je profesně spojen s polygrafií a reklamou.

www.voytas.eu

Program

DatumČasMísto konáníCena
1. červen - 30. červen 2017 14:00 - 18:00 Galerie Maryčka (KD Petra Bezruče) Vstupné dobrovolné