Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Vodnická škola

Rybníkáři České Budějovice

Vodnická škola je velmi neobvyklé divadelní představení, v němž se všichni jeho účastníci ocitají přímo ve vyučování opravdové školy pro vodníky. Děti se tak na chvíli stávají skutečnými spolužáky dvou malých vodníčků, s nimiž usedají do lavic. Jenže Dušičková a Puškvorecký, jak se tito dva školou povinní vodníci jmenují, nejsou zrovna premianti. Každou chvíli potřebují od svých spolužáků nápovědu i jinou pomoc, aby zvládli náročné hodiny přírodovodovědy, cizího vodnického jazyka, tělocviku a dalších. Ve vodnické škole se hodně zpívá, protože vodníci jsou druhem velmi muzikálním a pan učitel dobře ví, že ve škole má být hlavně veselo.
Představení je zkrátka pro každého, kdo chce na vlastní kůži poznat život malých hastrmánků, naučit se nové, pro vodníky důležité vědomosti, pěkně si zazpívat a od srdce se zasmát.

Program

DatumČasMísto konáníCena
Pondělí 22. únor 2016 10:00 KD Petra Bezruče (velký sál) 55 Kč