Kontakt

Městské kulturní středisko Havířov
Hlavní třída 31a
736 01 Havířov - Město
Tel: 596 808 011
Email: sekretariatmks@mkshavirov.cz
Identifikátor datové schránky: qs9rdxg

Pokladny a rezervace

Kulturní dům Petra Bezruče
Kulturní dům Leoše Janáčka
Kulturní dům Radost
Společenský dům
Kino Centrum
Letní kino

zobrazit

Poukázky Flexi Pass

Flexi PassV pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o.

zobrazit

Platby kartou

V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami.Mediální partner MKS Havířov 2019

Partner koncertů komorní hudby

 

Změna programů a termínů vyhrazena.

Komponovaný program několika baletních děl

Nová sezóna Královského baletu Londýn 2015/2016 v Kině Centrum Havířov.

Přímý přenos několika brilantních krátkých baletních děl od Liama Scarletta, Jeromea Robbinse a George Balanchina zakončuje nové narativní dílo slavného tanečníka Carlose Acosty. Program sestává z následujících děl:

VISCERA

Tímto oslnivým baletem debutoval ve Spojených státech Liam Scarlett, vycházející hvězda choreografického nebe. Intenzivní a dynamickou choreografii provází energická hudba Lowella Liebermanna.

FAUNOVO ODPOLEDNE Svébytné pojetí Debussyho Prélude à l'après-midi d’un faune od Jeromeho Robbinse se stalo klasikou moderního baletu.

ČAJKOVSKÉHO PAS DE DEUX

Balanchinovo krátké brilantní dílo na hudbu, kterou Čajkovskij původně napsal pro Labutí jezero, předvádí tak dokonalý balet a bravurní techniku, že to bere dech.

CARMEN

Taneční adaptace Bizetovy opery od Carlose Acosty, kterou vytvořil pro soubor Královského baletu, s úchvatnou výpravou Tima Hatleye.  Autorem nové orchestrace Bizetovy hudby je Martin Yates.

Program

DatumČasMísto konáníCena
Čtvrtek 12. listopad 2015 20:15 Kino Centrum (velký sál) 250 Kč